انتخابات ایران

سلام

امروز سه شنبه 17 اردیبهشت 1392 نام نویس برای انتخابات دور یازدهم ریاست جمهوری ایران آغاز شد.

فکر می کنید چی بشه؟

رجال سیاسی که سابقه حضور در پست ریاست جمهوری رو دارند باز در این انتخابات نام نویسی کنند یا اینکه نه،افراد جدیدی در این برهه تاریخی خودی نشان دهند.البته همه آنهایی که می آیند می دانند که مملکت در چه مقطعی از تاریخ قراردارد!!تحریمها،گرانی ها، کمبودها،فسادها و...نمیدانم که چرا مملکت هر چه به پیش می رود از نظر فرهنگی،اقتصادی و سیاسی عقب گرد می کند!این چه وضعی است هر چه نیروهای نظامی مثل سپاه ،ارتش ،نیروی انتظامی و بسیج تلاش در ثبات امنیت و پیشرفت و ترقی جامعه می کنند،هم جامعه و هم بیشتر  مسئولین از نظر فرهنگی و سیاسی و ...نمیگم ضعف پیدا می کنند ولی اون رفتاری که بایست در شأن اونها باشه نیست.آخه همه رشد می کنند ما هم رشد می کنیم.

بابا انتخابات هم مثل همه کارهای دیگه اگه قاعده و قانون اون رعایت نشه به هیچ دردی نمی خوره منظورم از قاعده،قاعده مثلث و ذوزنقه نیست که!منظورم از قاعده، قواعد و ضوابط هست!

آی یکی نیست به اینهایی که میان برای انتخابات چه ریاست جمهوری و یا هر نوع انتخابات دیگر ثبت نام می کنند بگه برو یه دور از روی صحیفه امام خمینی یه بخون بعد بیا اسم بنویس.

یا اصلاً شورای نگهبان تا بحال از اینهایی که تأیید صلاحیت کرده یا مورد بررسی صلاحیت قرار داده پرسیده که اصلاًصحیفه امام چه بوده یا چه گفته و...

آقایان اگر نمی توانید رفتار امام خمینی را تکثیر کنید لااقل تقلیل نکنید خراب نکنید مردم به امید خدا و رهنمودهای امام خمینی انقلاب کرده اند و به احترام وجود مقام معظم رهبری هیج نمی گویند ،بیش از این به شعور ملت ایران توهین نکنید چه شده که هر کس به طریقی از ملت فاصله می گیرد.چرا فساد اقتصادی؟چرا گرانی ؟چرا احتکار ؟چرا ربا؟چرا مال مردم خوری؟به خود بیایید قبل از آنکه ملت شما را به خود آورد.

بی خیال بابا مگه نه؟وقتی خودمون دلمون نمیسوزه اون هم واسه مملکتی که از دهن هزار دشمن نابکار در طول قرنهای متمادی بیرون کشیده شده و از آخرین نجات اون هم سی سال نمی گذره چه فایده داره این گفتنا؟

مهم اینه که:

زگهواره تا گور بی خیالش ....

دوستدار شماSHAB

 

 

 

 

/ 0 نظر / 6 بازدید